Agjencia Zhurnal.mk.

Cannavaro pritet t’i kthehet punës së trajnerit – afër marrëveshjes me klubin e Serie B

Fabio Cannavaro pritet t’i kthehet punës së trajnerit.

 

Ikona italiane, Cannavaro është në bisedime për t’u kthyer në postin e trajnerit, pas aventurave në Kinë.

Ish-mbrojtësi është i papunë tash e dy vite, dhe sipas Fabrizio Romano, ai është afër Serie B.

Skuadra e Benevento është afër është duke avancuar mirë në negociata.

Marrëveshja është shumë afër finalizimit.

Related posts

Griezmann i gatshëm të largohet nga Barcelona nëse i kërkohet zvogëlimi i pagës

Z.H

Napoli shfrenon fantazinë – do 100 milionë dhe huazimin e Ronaldos për Osimhen

Lea Muslija

Mundo Deportivo: Dashuri e ndërsjellët mes Manes dhe Barcelonës – senegalezi pritet të zbarkojë në Camp Nou

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More