Agjencia Zhurnal.mk.

Çaji që zvogëlon fryrjen e barkut dhe shkrin kilogramët

Çaji përbëhet nga menta dhe xhenxhefili të cilët zvogëlojnë fryrjen dhe pastrojnë trupin nga toksinat.

Pini atë çdo ditë dhe do të vini re se si kilogramët thjesht shkrihen.

Menta është e shkëlqyeshme për tretjen, parandalon ngrënien e tepërt dhe zvogëlon oreksin.

Xhenxhefili ndihmon në eliminimin e toksinave nga trupi dhe përshpejton metabolizmin.

Përbërësit për një filxhan:

1 lugë çaji nenexhik të thatë, 1 lugë çaji xhenxhefil të copëtuar. Përgatitja: Hidhni ujë të nxehtë mbi xhenxhefil dhe nenexhik. Pas pesë minutash, kullojeni dhe pijeni.

Related posts

Më pak punë, më shumë kohë të lirë… Ja ç’duan punonjësit

D V

Mund të bëhen një terren për zhvillimin e baktereve dhe kërpudhave: Sa shpesh duhet t’i lani pizhamet

D V

Doni seks më të mirë?! 3 frutat që duhet të hani para aktit

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!