Agjencia Zhurnal.mk.

Çaj shtëpiak për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta nga organizmi: Pas vetëm një ditë do të ndiheni më lehtë

Nëse përballeni me këtë problem, kjo është receta për ju

 

Kjo pije është shumë e popullarizuar te një numër i madh njerëzish për shkak se mund ta gjeni lehtë dhe për shkak të rezultateve të mira.

Mirëpo, kjo pije është për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta, jo për humbje peshe, transmeton Telegrafi.

Për të humbur peshë trupore dhe për të ruajtur rezultatin është e nevojshme të merreni me sport dhe t’i kushtoni kujdes ushqimit.

Në vazhdim të këtij teksti lexoni recetën për çajin shtëpiak, për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta nga trupi.

– 300 ml qumësht,
– 1 lugë çaj të gjelbër

Qitni qumështin në një tenxhere, shtoni një lugë çaj të gjelbër dhe nxeheni derisa të vlojë.

Lëreni 20 minuta, kullojeni dhe shërbejeni.

Rezultati është një çaj shumë i shijshëm për nxjerrjen e lëngjeve të tepërta nga organizmi.

Këshillë: Për çdo shqetësim shëndetësor që keni, sigurohuni që të konsultoheni me mjekun tuaj.

Related posts

Si sot, në këtë ditë, më 1 Prill, lindi Bismark dhe u arrestua Millosheviç

Xh M

Kalendari historik i datës 2 dhjetor

Xh M

Aeroplani që mund të qëndrojë me muaj pa karburant në ajër 

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More