Agjencia Zhurnal.mk.

“Ça ishte kjo? Kallash”, momenti kur të shtënat drejt Top Channel u dëgjuan ‘live’ në BBVA

Teksa transmetimi i drejtpërdrejt ishte duke vazhduar dhe ishte duke ndodhur një bisedë mes banorëve në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, janë dëgjuar krisma armësh.

Nga kjo u befasuan edhe tre banorët që ishin jashtë Nita Latifi, Kris Aliaj dhe Qetsor Ferunaj, teksa ky i fundit iu përgjigj pyetjeve të banorëve tjerë duke thënë se këto krisma ishin nga arma automatike “Kallash”.

Shtëpia e BBVA nuk është larg ndërtesës së Top Channel, kompani që e organizon edhe këtë program.

Pak minuta më vona u konfirmua nga Polica e Shtetit të Shqipërisë, se të shtënat ishin drejt ndërtesës së TCh dhe se nga nga këto të shtëna është vrarë edhe një nga rojat e sigurisë së ndërtesës. 

Related posts

Ronela Hajati fiton 6 çmime tek Netët e Klipit Shqiptar

Xh M

Britney Spears takohet me të ëmën pas tre vjetësh

Xh M

Reagon Sveçla pas kritikave nga SHBA-ja: Po inkurajoni Radojçiqin për të sulmuar policët e Kosovës

Xh M