Agjencia Zhurnal.mk.

Butrint Imeri: Mos e nisni ditën pa iu thënë prindërve ju dua

Butrint Imeri është njëri nga këngëtarët më të suksesshëm dhe më të dashur shqiptar.

E ditën ai sot e ka nisur me një kërkesë për ndjekësit e tij.

 

Ai postoi një fotografi në ‘Instagram’, mbi të cilën ka shkruar: Mos e nisni ditën pa iu thënë prindërve – ju dua.

Sipas fotografisë, këngëtari duket të jetë në tren teksa udhëton për diku.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

D V

Këngëtari i njohur kosovar bëhet baba për herë të dytë

Lea Muslija

Tayna merr syzet e fanses në koncert, ky është reagimi i saj

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More