Agjencia Zhurnal.mk.

Butrint Imeri feston ditëlindjen, bëhet me Mercedes Brabus

Jo rastësisht Butrinti paska publikuar mbrëmë bashkëpunimin me Ledrin e Kidën.

 

Këngëtari i shumëpëlqyer nga publiku feston ditëlindjen e tij të 25-të, meqë mbrëmë me tu shënuar 00:00 nuk mungoi as festa me miqtë e tij.

E veçanta e kësaj nate përveç këngës së re ishte edhe dhurata e madhe që iu bë atij.Video Player00:0000:17

Butrinti u surprizua me një Merceds Brabus, ku momentet e festës mund ti ndiqni edhe në storiet më poshtë.Video Player00:0000:14

“Dujem” është projekti i lansuar para një jave nga këngëtari.

Related posts

Si dukej Amarda Toska para 18 vitesh

D V

Kate Middleton shihet e lumtur teksa luan tenis së bashku me fituesen e “US Open”, Emma Raducanu

D V

Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez fotografohen në jahtin luksoz gjatë pushimeve në Spanjë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More