Agjencia Zhurnal.mk.

Bushi: Prof. Dr. Kudusi Lama nuk ndalet kur bëhet fjalë për çështjen kombëtare

Tetovë, 16 Maj – Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi përmes një statusi në faqen e tij zyrtare në “facebook”, ka përgëzuar Prof. Dr. Kudusi Lama për dy librat e promovuar sot në Universitetin e Tetovës.

Duke folur për Prof. Dr. Kudusi Lama, Bushi ka thënë se ai edhe tani pas shumë vitesh angazhim me qëllim të përmbushjes së çështjes kombëtare, vazhdon t’i shërbejë kombit, por tani përmes veprave të shumta letrare.

Ky është postimi i plotë i zëvendësministrit të Brendshëm, Nazim Bushi:

Related posts

Iotova: Nuk mund të themi “po” për Maqedoninë e Veriut pa garancë të shkruar

Xh M

Ligji për pagën minimale dhe Raporti i KE-së në komisionet kuvendore

Z.H

Mos rrezikoni të udhëtoni me pasaportë që i ka skaduar afati !

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More