Agjencia Zhurnal.mk.

Bushi: Presim hetimet nga autoritet bullgare

Shkup, 23 nëntor – Zëvendësministri i Brendshëm, Nazmi Bushi, në lidhje direkte në emisonin “Programi 200” tha se zyrtarisht nuk kanë asgjë nga investigimet, dhe se janë duke pritur nga autoritetet bullgare që ditët në vijim  që të informojnë për gjithçka.

 

Ai shtoi se trupat e viktimave do të mbërrijnë në vendin tonë brenda dy-tri ditësh.

Related posts

Varhelyi: Po hapim negociatat e anëtarësimit, prioriteti ynë mbetet Ballkani Perëndimor

Xh M

13 shtetas të Maqedonisë në Ukrainë kanë kërkuar ndihmë në Ambasadë (Video)

Z.H

Hoxha: Artan, mos harro se me 4 votat tona ti fluturon nga qeveria

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More