Agjencia Zhurnal.mk.

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Hajrush Behluli burri i këngëtares, Shkurte Fejza është goditur nga një veturë të premten në Prizren.

Ai sot për herë të parë ka folur pas aksidentit të ndodhur, teksa ka falënderuar të gjithè ata që shprehen intersim për gjendjen e tij.

Behluli theksoi se sot u lirua nga spitali, derisa tha se gruaja dhe fëmijët e tij kishin përjetuar skena të dhimbshme.

”Po ndjehem mirë kur po i shoh gruan time dhe fëmijët të lumtur sepse kanë parë dhe përjetuar skena të dhimbshme dhe gati të pashpresa sidomos oret e para derisa më është këthyer vetëdija. E mendoj sa vlere te madhe ka te jesh mes njerëzve tu e te mos lodhesh per asgjë veq shendetit. Ju faleminderit për kujdesin, thirrjet, vizitat dhe gjithçka që keni bërë në përkrahjen time dhe të familjes.Uroj që mos t’a përjetoj askush të keqen.

Zoti ju ruajtë e ju bekoftë kudo që jeni”, ka shkruar Hajrushi në Facebook.

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky