Agjencia Zhurnal.mk.

Burak Vehapi dhe Taulant Bajraliu publikojnë bashkëpunimin

Dy artistët e njohur, Burak Vehapi dhe Taulant Bajraliu kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

 

Dyshja kanë lansuar këngën me titullin “Prindër sa shumë ju du”, të cilën e sollën edhe me videoklip.

“Këngë dedikuar atyre që gjithë jetën sakrifikojnë për lumturinë tonë. Dedikuar dashnisë më të madhe, e të pazëvendësueshme prindërve. Shpresoj të ju pëlqej publik i dashur”, ka shkruar Buraku në mbishkrimin e postimit në të cilin njoftoi lansimin e projektit.

Foto: YouTube

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Kreshnik Avdiu, ndërsa aranzhimi nga Labinot Mezini.

Foto: YouTube

Videoklipi i këngës që tashmë gjendet në kanalin YouTube u realizua nga Urban Graphics.

Projekti i ri padyshim do të pritet mirë nga fansat e të dy këngëtarëve.

Related posts

Ermal Fejzullahu dhe Ariana blejnë shtëpi të re në një nga lagjet më luksoze të kryeqytetit

D V

“Sa më ka marrë malli”, Donaldi po e ndjen mungesën e Beatrixës brenda shtëpisë së Big Brother VIP

D V

Festivali “Astroworld”: Travis Scott thuhet se ndaloi performancën për të ndihmuar fansat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More