Agjencia Zhurnal.mk.

Bujar Osmani votoi dhe ju pret sonte në shesh për të festuar

Shkup, 17 tetor – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sapo voti duke theksuar për një fitore të madhe të BDI-së.

 

Ai simpatizuesve të BDI-së ju bëri thirrje që sonte të festojnë në shesh.

“Edhe ne votuam, shihemi sonte në shesh!” ka shkruar Osmani pas votimit

Related posts

Boçvarski do të marrë pjesë në Samitin kushtuar hekurudhave në Ballkanin Perëndimor

N E

Seancë e komisionit kuvendor për mbrojtje dhe siguri

Z H

Regjistrohen 436 raste të reja me Kovid-19, shtatë të vdekur, 321 pacientë të shëruar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More