Agjencia Zhurnal.mk.

Bujar Osmani: Likovën, Sarajin dhe Pllasnicën fitojmë që në rreth të parë

Shkup, 17 tetor – Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani ka permendur edhe komunat e para që kjo parti ka fituar në rreth të parë.

 

Osmani ka përmendur Likovën, Sarajin dhe Pllasnicën, duke shtuar se edhe në komuna tjera BDI është në epërsi.

“Në disa komuna kemi përparësi 2:1”, theksoi Osmani.

Related posts

Wizz Air nga dhjetori vendos fluturime nga Shkupi në Bolonjë, Torino, Fridrihshafen dhe Bilund

Z H

Delegacioni qeveritar vendosi lule për nderi të viktimave të luftës antifashiste në memorialet në Kumanovë dhe Prilep

D V

Kiçeecit i refuzohet kërkesa për t’u liruar me kusht

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More