Agjencia Zhurnal.mk.

Bruno fotografohet me këngëtaren më të dashur kosovare

Konkurrenti i “Përputhen 3”, Bruno Shemsho, është një ndër më të komentuarit në mediat rozë

 

Bruno është edhe shumë i pëlqyer nga femrat e këtij programi, teksa nuk heziton të ndaj me ndjekësit edhe imazhe të shumta ku bëhen lajm menjëherë, shkruan GazetaBlic.Së fundi, ai është fotografuar bashkë me këngëtaren kosovare Kidën dhe këtë imazh e ka postuat në ‘Instastory’.

Ndryshe, Bruno edhe më parë ishte pjesë e videoklipeve por famën më të madhe e mori në “Për’puthen”.

Related posts

Dua Lipa si “Pipi Çorapëgjata”, argëtohet në pyll ndërsa duket e lezetshme në ngjyrën rozë

D V

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

D V

Arjola Demiri tregon linjat fantastike në veshje sportive

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More