Agjencia Zhurnal.mk.

Broja me premtim për Intelektualët para nisjes së kampionatit të ri

Në këtë takim, Drita u përballë me KF Vjosën, ku edhe debutuan disa lojtarë të rinj, ndërsa fitoi 2-1.

Njëri ndër ta ishte Rron Broja, i cili konsiderohet si njëri nga transferimet më të qëlluara nga “Intelektualët”.

“Gjithçka ishte e mirë në ndeshjen e parë. Do të jap më të mirën nga vetja ime, ky është synimi im për stinorin e ri të Superligës”, u shpreh Broja për Gazeta Sheshi.

Ai u premtoi të gjithë “Intelektualëve” se do të jap maksimumin nga vetja dhe shpreson që skuadra të arrij sa më lartë që është e mundur.

Drita do të luajë ndeshjen e saj të radhës më 11 gusht ndaj Dukagjinit.

Related posts

5 vjet me radhë zgjatë gjykimi kundër Kançeska Milevskës, e akuzuara e bindur për pafajësi

Z.H

Për 6 muaj, kumanovarët kanë dorëzuar 74 ankesa te Avokati i Popullit

Z.H

Sot edhe 9 shkolla të mesme marin kërcënime me bombë, evakuohen nxënësit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More