Agjencia Zhurnal.mk.

Britney Spears zbulon se nuk e humbi virgjërinë me Justin Timberlake, edhe pse i kishte bërë njerëzit të besonin për vite me radhë

Britney Spears ka folur për të kaluarën në librin e saj të ri “The Woman in Me”.

Ylli i muzikës pop pranon se ka kryer marrëdhënie në shkollë të mesme, vite para lidhjes së saj me Justin Timberlake.

Spears shkruan se ajo ka fjetur me shokun më të mirë të fëmijërisë së vëllait të saj, Bryan Spears, kur ajo ishte në shkollë dhe ai shumë më i vjetër.

Edhe pse ajo nuk zbuloi më shumë rreth identitetit të këtij personi, ky rrëfim është një kontrast i fortë me pretendimin e saj të mëparshëm se kishte qenë intime vetëm me një person gjatë gjithë jetës së saj.

“Ishin dy vjet në lidhjen time me Justin. Dhe mendova se ai ishte i vetmi. Por gabova”, i kishte thënë Spears revistës W në vitin 2003.

Ajo gjithashtu shprehu zhgënjimin e saj në Timberlake për diskutimin e ndarjes dhe jetës së tyre seksuale në ” 20/20″ një vit më parë. Ish-çifti pati një ndarje shumë të komplikuar në vitin 2002 dhe kishin akuzuar njëri-tjetrin për tradhti.

Ky libër i Spears, i cili pritet të dalë më 24 tetor, u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Ai ofron një vështrim të rrallë në jetën personale të yllit të popit, duke hedhur dritë mbi marrëdhëniet dhe përvojat e saj të kaluara.

Me këto zbulime të sinqerta, artistja po qartëson të kaluarën dhe u jep lexuesve një shans për të kuptuar rrugëtimin e saj në një nivel më të thellë.

Related posts

Rita Ora merr vëmendjen me interpretimin dhe paraqitjen e saj në eventin “Business of Fashion Voices”

D V

“Ndale kamerën, nënën…”, momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

D V

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

D V