Agjencia Zhurnal.mk.

Brighton – Chelsea, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Chelsea, e vlefshme për Premier League.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “American Express Community Stadium”.

 

Chelsea vjen pas dy barazimeve radhazi dhe synon fitoren ndaj një kundërshtari aspak të përshtatshëm.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare.

Related posts

Galatasaray, e interesuar për të nënshkruar me Muriqin

Lea Muslija

BKT Superliga vazhdon në mesjavë, përballje të skuadrave pretendente

D V

Ardian Suli shpallet kampion i Zvicrës

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More