Agjencia Zhurnal.mk.

Brenda i ‘kërkon’ martesë Artit

Bashkëpunimi i suksesshëm i tyre, duket se është shkaktar që Brenda Asnicar dhe Art Rushiti të bëjnë diçka tjetër bashkë.

E, si në shaka, ka qenë aktorja dhe këngëtarja argjentinase që i tha Artit ‘vendose unazën’, duke e lënë të nënkuptohet sikur po i ‘kërkon’ martesë.

Dyshja që u takuan në Itali, kanë mbajtur edhe një koncert bashkë, ku i gjithë vendi këndonte shqip, bashkë me Artin.

Ja video nga prapaskenat e koncertit: 

https://www.instagram.com/artrushiti/?utm_source=ig_embed&ig_rid=cedca98b-6ae1-42c2-9a5f-e6361dc87d62

Related posts

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

D V

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

D V

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

D V