Agjencia Zhurnal.mk.

Bozhinovski: Kryeministri bullgar mund të zgjohet në humor të keq dhe të vendosë të na bllokojë

Shkup, 10 Nëntor – Analisti Vladimir Bozhinovski i ftuar sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 tha se kryeministri i Bullgarisë, sot mund të zgjohet në humor të keq dhe të vendosë ta bllokojë Maqedoninë.

 

“Nuk mund të lejojmë që të poshtërohemi më tej si shtet, si komb dhe të vazhdojmë me shpifje kundrejt popullit maqedonas për disa premtime që nuk e dimë nëse mund të realizohen apo jo”, shton Bozhinovski.

Related posts

Temperaturat nën zero në mëngjesin e sotëm në Kodër të Diellit dhe në Mavrovë

Redaksia

Zabërçanec: Nevojitet proaktivitet, në vend të reaktivitetit në luftën me dezinformatat

Z.H

Galup: Gjysma e qytetarëve në Maqedoni nuk besojnë në efektin e vaksinave kundër Covid

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More