Agjencia Zhurnal.mk.

Bournemouth – Tottenham, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bournemouth – Tottenham, e vlefshme për Premier League.

Përballja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Vitality Stadium”.

 

Spurs duan të rikthehen te fitoret pas dy humbje radhazi.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare.

Related posts

Notat e lojtarëve: Betis 1-3 Atletico Madrid, Felix më i miri

D V

Atletico e ofroi Saulin dhe para për Bernardo Silvën, por City e refuzoi këtë ofertë

D V

De Jong: Stili i lojës së Holandës më shkon më shumë se i Barcelonës

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More