Agjencia Zhurnal.mk.

Bora Zemani zbulon rrogën e saj të parë në Top Channel

Mbrëmjen e kaluar në “Më lër të flas”, e ftuar ishte Bora Zemani.

Ajo ka zbuluar shumë nga jeta e saj private dhe ajo profesionale.

 

Moderatorja tregoi se në fillimet e saj në “Fiks Fare”, merrte një pagë të mirë teksa tregoi edhe shifrën prej 700 mijë lekësh të vjetra.

Bora tha se televizionin e ka dashur që në fillimet e saj dhe shpreson se kjo periudhë e artë për të të mos jetë kulmi.

“Rrugëtimi në televizion ka nisur si velinë në Fiks Fare. Ka qenë puna e parë, këtu kam marrë rrogën time të parë, ku fillova të isha e pavarur. Rroga ishte e mirë, 700 mijë lekë të vjetra për atë periudhë ishte një shifër goxha e mirë. Pas përfundimit të sezonit si velinë në Fiks Fare, mu ofrua të prezantoja motin. Me emision për fëmijë e kam nisur tamam tamam, e duke vijuar me emisione të tjera.”, tha Zemani.

Ajo tha se televizionin e ka dashur shumë që në fillimet e mia.

“Nuk e kam parë ku do arrij, por kam shijuar momentin. Gjërat kanë ardhur hap pas hapi, gjithmonë një shkallë më shumë. Shpresoj që ky mos të jetë kulmi im, nuk i dihet se çfarë ka.”, u shpreh ajo.

Related posts

Pas Erës edhe Nora Istrefi ndryshon stilin e flokëve

Lea Muslija

Aktori që la Hollivudin për t`u dhënë fëmijëve një jetë më të mirë

Lea Muslija

Stresi mesazh për kolegët: Krejt ndryshe flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet, lini kunjat

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More