Agjencia Zhurnal.mk.

Bora uron Semin për ditëlindje: Të kisha një motër vërtetë, s’do e doja më shumë se ty

Këngëtarja shqiptare, Semi Jaupaj, sot po feston ditëlindjen e saj.

Teksa ka pranuar shumë urime, një i tillë nuk mungoi edhe nga mikja e saj e ngushtë, Bora Zemani.

 

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ajo ka zgjedhur fjalët më të mira.

“Gëzuar shpirti im! Edhe të kisha një motër vërtetë, nuk do ta doja më shumë se ty. 100 vitë të bukura për të voglën time”, ka shkruar Bora.

Ndryshe, se ato janë mike shumë të ngushta e kanë dëshmuar shumë herë.

Related posts

Festë dhe urime speciale, ja si e priti Ledri Vula 35-vjetorin e lindjes

D V

Pasi konfirmoi pjesëmarrjen në ‘Super Bowl’, Rihanna flet për herë të parë: Ndihem nervoze

Lea Muslija

Ellen DeGeneres dhe bashkëshortja e saj festojnë 18 vite së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More