Agjencia Zhurnal.mk.

Bora e parë në Kosovë, në bjeshkët kufitare me Malin e Zi

Ka rënë bora e parë në Kosovë për këtë vit.

 

Kjo ka ndodhur në bjeshkët Ishtedimit, afër kufirit me Malin e Zi, shkruan Meteo Ballkan.

“Fjollat e para të borës në Kosovë, në bjeshkën e Ishtedimit shumë afër kufirit me Malin e Zi sot në mëngjes”, thuhet në njoftimin e tyre.

Related posts

Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident trafiku në Ferizaj

Z.H

Mbrojtja e Thaçit dhe të tjerëve: Zyra e Prokurorit të Specializuar po synon kontroll mbi dëshmitarët

D V

“Atentati ndaj Rugovës”, Merovci: Na ra kavanozi me turshi para këmbëve, mendova që ishte eksploziv

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More