Agjencia Zhurnal.mk.

Bora dhe Donaldi kapen sërish “mat”, kësaj radhe në një qendër tregtare

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë dyshja më e komentuar e momentin në botën e showbizit, si në Shqipëri ashtu edhe në Kosovë.

 

Jeta e tyre private çdo herë është në qendër të vëmendjes së publikut dhe mediave rozë.

Vetëm para pak ditësh dyshja janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, rrugëve të Italisë.

E së fundi sipas një imazhi të siguruar nga “Revista Who”, dyshja shihen në një qendër tregtare.

Edhe pse ishin munduar të maskohen me veshje, e maskat e vendosura në fytyrë, Bora dhe Doaldi vërehen qartë se po qëndrojnë bashkë jashtë vendit.

Ndryshe kujtojmë që në eventin që e organizoi disenjatori Valdrin Sahitit dyshja u panë mjaftë të afërt me njëri tjetrin.

Related posts

Fifi i del në mbrojtje Gjikos, pas reagimit të këtij të fundit për rastin e 11-vjeçares

Lea Muslija

Shkurte Gashi me dedikim emocional për të birin në njëvjetorin e lindjes: Ne do të jemi gjithmonë përkrah teje, deri në frymën e fundit!

D V

Dafina Zeqiri shpërthen në lot pas rastit të rëndë me 11 vjeçaren në Prishtinë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More