Agjencia Zhurnal.mk.

Bora dhe Donaldi bëjnë “boom-in” e radhës, kthejnë në serial historinë e tyre të dashurisë

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë çifti më i përfolur i momentit. Ata janë gjithmonë në qendër të mediave rozë, pasi lidhja e tyre e dashurisë zgjon gjithmonë kuriozitet te publiku.

 

Mirëpo, duket se çifti nuk është mjaftuar vetëm me ekranin e televizionit dhe kanë zgjedhur që të përfshihen edhe në kinema. Thuhet se ata po përgatisin një serial komedi, i cili do të ketë disa seri dhe në fokus do të jetë e gjithë historia e tyre.

Projekti pritet të mbyllet në fund të vitit të ri dhe transmetimi do të nisë sezonin e ardhshëm televiziv. Të gjithë mezi po e presin, pasi aktor do të jetë edhe Donaldi, i cili me sensin e tij të humorit do të dhurojë pafund të qeshura, raporton abcnews.al.

Related posts

Rita “e pret verën me pa durim”

D V

Pas deklaratave të Skivit rreth BabaStars, Majk vjen me reagim: Nuk ka më keq se të mendosh që je bërë dikush që s’je

D V

Një qytetare denoncon burrin e Fjolla Morinës – i mori 10 mijë euro për t’ia dërguar djalin në Belgjikë dhe më pas u zhduk

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More