Agjencia Zhurnal.mk.

“Bomba” të reja në YouTube, me gjasë flet Gruevski me Kamçevin

Shkup, 3 Prill – Në dy video, që sipas kohës që tregohet në YouTube, janë publikuar pasditen e sotme, dëgjohet zëri i ish kryeministrit Nikolla Gruevski dhe biznesmenit Jordan Orce Kamçev. Me gjasë nuk bëhet fjalë për përgjim telefonik, por për bisedë të incizuar.

Related posts

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan, një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Xh M

Musliu: S’ka më kohë! Kuvendi duhet të angazhohet në votimin e ndryshimeve kushtetuese

Xh M

UEJL, mbledhje përkujtimore me rastin e ndarjes nga jeta Prof. Nazmi Maliqi

Xh M