Agjencia Zhurnal.mk.

Bologna – Milan, formacionet zyrtare

Skuadra e Bolognas sonte takohet me Milanin në xhiron e parë të Serie A me fillim nga ora 20:45.

Christian Pulisic, Ruben Loftus-Cheek dhe Tijjani Reijnders, tri transferimet e reja të Milanit startojnë në këtë duel.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të ballafaqimit.

Ja përbërjet:

Bologna: Skorupski; Posch, Beukema, Lucumi, Corazza; Moro, Aebischer; Orsolini, Ferguson, Dominguez; Zirkzee

Milan: Maignan; Calabria, Thiaw, Tomori, Theo Hernandez; Loftus-Cheek, Krunic, Reijnders; Pulisic, Giroud, Leao

Related posts

Lewandowski zbulon kohën e pensionimit të tij nga futbolli

D V

Benaser: Ende besojmë se jemi në garë për titullin kampion

Xh M

Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

D V