Agjencia Zhurnal.mk.

BMW zbulon Series 2 Coupe të enjten, publikon një imazh ngacmues në internet

BMW do të prezantojë gjeneratën e ardhshme të Series 2 Coupe të enjten, 8 korrik.

 

Duke pasur parasysh faktin që së shpejti do të shohim Serinë 2 Coupe, BMW ka ngritur ‘temperaturat’ duke postuar foto në rrjetet sociale.

Foto tregon gjysmën e përparme të veturës të fshehur në hije me ndriçim të purpurt. Pamja e veturës është ende një mister, por fotografia e ndriçuar zbulon shenjën M në parakolp që do të thotë se është një version M Performance.

Seria 2 Coupe do të ketë fuqi në rrotat e pasme, por modelin M Performance do të ketë fuqi në të gjitha rrotat.

Ky ka motor 2.0 që zhvillon 369 kuaj/fuqi.

Megjithëse BMW po fsheh modelin e ri, falë fotove “të spiunuara” dihet që do të mbajë një grilë më të vogël dhe se dizajni nuk do të ndryshojë shumë nga modeli aktual.

Prezantimi i BMW 2 Series Coupe është planifikuar për të enjten, 8 korrik. Shitjet fillojnë në fillim të vitit të ardhshëm dhe pritet të arrijë një model me performancë të lartë M2.

Related posts

Lamborghini ka shitur tashmë të gjitha 112 kopjet e modelit Countach

D V

Volkswagen njoftoi rritjen e çmimit për veturat e saj

D V

“Ajër i kondicionuar” në veturë: Cila është temperatura ideale për vozitje?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More