Agjencia Zhurnal.mk.

Bledi Çuçi njofton emërimin e drejtorit të ri të SHISH

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, ka njoftuar emërimin nëndrejtorit të SHISH.

Gjatë deklaratës për shkarkimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Gledis Nano, Çuçi njoftoi emërimin e nëndrejtorit të ri të SHISH Oljan Kanushi.

Emërimi i Kanushit plotëson vakancën e mbetur peng për shkak të konfliktit mes presidentit dhe SHISH, boshllëk u plotësua sot.

Related posts

Merr flakë makina e parkuar te kisha ortodokse

Xh M

Shqipëria drejtë zgjedhjeve të pjesshme lokale më 6 mars, përshpejtohet dhënia e letërnjoftimeve

D V

Rama: Nuk e ulim taksën e naftës, ndihmojmë fermerët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More