Agjencia Zhurnal.mk.

Bimbimma publikon foto me Lumi B para 10 vitesh

Rep-artisti i njohur shqiptar Bimbimma siç duket është bërë nostalgjik.

Ai në një postim në Facebook publikoi një imazh që është realizuar në vitin 2012.

 

Në këtë fotografi reperi shihet krah mikut të tij reperit tjetër kosovar, Lumi B.

Sipër imazhit, Bimbimma ka vendosur disa emoji duke qeshur dhe siç duket dyshja kanë vite që gëzojnë miqësi të mirë me njëri tjetrin. 

Related posts

Lyrical Son shfaqet i buzëqeshur pranë vajzave për Kurban Bajram

D V

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shihen dorë për dore gjatë një dalje për vikend në Los Angeles pak ditë pas fejesës

D V

Kejvina Kthella nuk do koment me paraqitjen e fundit në bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More