Agjencia Zhurnal.mk.

Bima magjike kundër fryrjes së barkut

Sherbela është një nga bimët më të mira medicinale. Duke qenë se vepron si një astringjent, stimulues dhe tonik, shkakton një ngrohtësi në stomak, lehtëson tretjen, shkakton dierezë, përshpejton qarkullimin, ka një efekt të rëndësishëm në tru.

 

Gjithashtu është qetësues dhe zvogëlon acarimin e sistemit nervor.

Për të përgatitur çajin merrni disa gjethe sherbele dhe një limon. Bëjeni çaj dhe pijeni atë për 3 ditë në mëngjes dhe në darkë duke e kombinuar me një dietë të mirë.

Domethënë mos hani ushqime të yndyrshme.

Në këtë mënyrë, barku juaj do të shfryhet dhe do të bëhet përsëri i sheshtëKëshillë: Për super rezultat, pijeni atë para drekës.

Related posts

Mos i hidhni poshtë, kthejini erëzat e freskëta të mbetura në kripë

Xh M

Pse punonjësit duan të largohen

Xh M

Gjendet fosili më i madh ujor në Britaninë e Madhe

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More