Agjencia Zhurnal.mk.

Bilall Kasami publikon borxhin e komunës nëpër bilborde

Tetovë, 15 dhjetor – Kryetari i Komunës së Tetovës Bilall Kasami ka mbajtur premtimin e dhënë në lidhje me publikimin e borxhit të komunës që paraqiti në press konferencën për 100 ditëshin.

 

Kasami u zotua se borxhin e Komunës së Tetovës do e prezentoj para qytetarëve nëpër bilborde dhe në sheshin Iliria përmes një monitori.

Sot, nëpër rrugët e Tetovës mund të shihet borxhi i komunës i paraqitur në bilbordë.

Related posts

Shekerinska dhe Galouej nënshkruan memorandum për mirëkuptim në sferën e mbrojtjes

Z H

Maqedonia e Veriut zgjodhi Qeverinë re

Redaksia

Qeveria: Propozimi i vetëm për zgjidhjen e mosmarrëveshjes midis Maqedonisë dhe Bullgarisë është ai portugez

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More