Agjencia Zhurnal.mk.

Bilall Kasami: Në Tetovë shkojmë në raundin e dytë me Teuta Arifin

Tetovë, 17 tetor – Lideri dhe njëherit kandidati i Lëvizjes BESA, për komunën e Tetovës, Bilall Kasami para mediave në qendër të Tetovës the se partia e tij udhëheq në Tetovë se do të shkojë në raundin e dytë.

Ai poashtu tha partia e tij do të shkojë në raundin e dytë vetëm në Tetovë dhe Zhelinë

Related posts

Pas Rusisë, tani edhe Bjellorusia e vendosë Maqedoninë në listën e vendeve armike

Z.H

MASAT ANTI-COVID: Rregullat e reja për udhëtimet nga Ballkani

D V

Serbia edhe më tej nuk eksporton qumësht, për Maqedoninë dhe Shqipërinë ka përjashtim

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More