Agjencia Zhurnal.mk.

Bie nga kati i pestë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

80-vjeçari me iniciale P.K ka rënë nga kati i pestë i një pallati te “Ish- Parku” dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

I moshuari jetonte vetëm dhe dyshohet se është rrëzuar, ndërsa policia dhe grupi hetimor janë vendin e ngjarjes.

Njoftimi:
Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje.

Related posts

Rënie gurësh në aksin Elbasan-Librazhd, kalimi në një korsi në “Kthesën e Murrashit”

Xh M

Aksident masiv në Tiranë, përmbyset një makinë

Xh M

Gjendet makina e djegur në Thumanë, dyshohet se është e autorëve të vrasjes së dyfishtë në Tiranë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More