Agjencia Zhurnal.mk.

Bie Instagram, përdoruesit përballen me probleme

Në orën e fundit përdoruesit e Instagramit po përballen me probleme .

 

Ajo që përdoruesit po vënë re është se feed-i i tyre nuk shfaq postime të reja. Gjithashtu shumë nuk janë në gjendje të hyjnë në llogari. Atyre u kërkohet të logohen duke përdorur password-in.

Sipas faqes së internetit downdetector, problemet më të zakonshme të raportuara nga përdoruesit hyrja dhe përditësimi i përmbajtjes së profilit të tyre.

Related posts

Facebook pranoi të paguajë gjobën mbi 14 milionë dollarëshe

D V

Me iOS 16 mund të dërgoni emoji përmes Sirit në çdo aplikacion të iPhone

Lea Muslija

Dronët tani mund të fluturojnë “në tufë” në mënyrë autonome, edhe nëpër një pyll të dendur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More