Agjencia Zhurnal.mk.

Bexheti falenderon strukturat e partisë për fitoren madhështore në Saraj

Shkup, 21 tetor –  Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti i cili në rrethin e parë të zgjedhjeve mori rrekord rritje të numrit të votave në nivel komunal, 10 790 vota, në mbledhjen e sotme të shtabit komunal me Isni Jakupin dhe Ardijan Muça falenderuan trukturat e partisë për fitoren madhështore në Saraj, ndërsa porositën ë në rrethin e dytë të zgjedhjeve të përkrahet masivisht kandidatura e Petre Shilegovit Nga radhët e LSDM-së për qytetin e Shkupit.

 

Postimi i plotë:

Në mbledhjen e radhës së shtabit komunal, sot bashkë me z.Isni Jakupi dhe z.Ardian Muça i falenderuam strukturat për angazhimin e tyre, mundin e dhënë dhe suksesin e korrur gjatë rethit të parë.
Për rethin e dytë në garën për qytetin e Shkupit, porositëm strukturat që me kapacitetet tona të përkrahim masivisht pa neglizhenc z.Petre Shilegov me të cilin kemi realizuar projekte shumë të rëndësishme për komunën tonë dhe projekte të filluara për cilat presim ti përfundojmë në të ardhmen.

Related posts

Kurti: Kosova bashkëndjen dhimbjen me Maqedoninë e Veriut dhe popullin shqiptar

Z H

Osmani zhvilloi takim pune me ekipin e prokurorëve nga Bullgaria, ja çka u konstatua

D V

Në Klinikën për Kardiologji kryhen procedurat e para për heqjen e fibrilacionit atrial

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More