Agjencia Zhurnal.mk.

Betonierja përplaset me betonin dhe ngec poshtë urës te Kodra e Diellit

Përplaset me betonin dhe ngec poshtë urës te Kodra e Diellit nje betoniere.

 

Ngjarja ka nmdodhur në orët e para të mbrëmjes.

Për pasojë është krijuar trafik automjetesh.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia e cila ka normalizuar situatën.

mjeti i tonazhit të rëndë nuk mund të lëvizë pasi ka ngecur mes betonit si pasojë e forcës së përplasjes.

Dyshohet s eshoferi nuk ka parë se sa është lartësia e urës në këtë vend duke shkaktuar edhe ngecjen brenda urës.

Related posts

Zyrtarja e lartë e DASH viziton Shqipërinë javën e ardhshme

Xh M

Nisin punimet për bazën ajrore të NATO-s në Kuçovë

D V

Gjendet një skelet njeriu në Ardenicë të Lushnjës, dyshohet se i përket një ushtari italian

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More