Agjencia Zhurnal.mk.

“Bespreme” nga Mozzik publikohet sonte në mesnatë

Pas bashkëpunimit me Taynën e Butrint Imerin, Mozzik po sjellë projektin e ri muzikor.

Këtë e ka paralajmëruar vetë reperi ditë më parë.

“Bespreme” titullohet kënga e cila publikohet sonte në mesnatë.

Ditë më parë reperi ka publikuar një sekuencë të shkurtër nga kënga në profilin e tij të ‘Instagramit’.

Mozzik, ndryshe është njëri ndër reperët më të komentuar jo vetëm për muzikë por edhe për jetën e tij private.

Related posts

Roberti dhe e dashura e tij shkojnë sërish në pushime, ky është vendi që kanë zgjedhur

Lea Muslija

Greta Koçi konfirmon se është martuar, flet për jetën në Austri

D V

Era Istrefi me një urim të veçantë për ditëlindjen e Norës

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More