Agjencia Zhurnal.mk.

Besart Xhaferi zgjidhet kryetari i ri i Forumit Rinor të Partisë Demokratike

Vetëm pak minuta më parë është mbyllur numërimi i votave për zgjedhjen e kreut të ri të Forumit Rinor të Partisë Demokratike.

 

Lidershipi i të rinjve demokratë i është besuar Besart Xhaferit me 5256 vota.

Konkretisht kandidatët kanë marrë:

Alesia Balliu – 186 vota

Arnold Kariqi – 168 vota

Artjon Bajramaj – 528 vota

Barbara Doda – 452 vota

Besart Xhaferri – 5256 vota

Mariglend Doçi – 1292 vota

Related posts

Zbulohen emrat e 32 policëve të arrestuar në Morinë

Xh M

Dje dëshmoi Berisha, sot merret në pyetje Basha dhe sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi

D V

Rrëmbehet dhe dhunohet një 17-vjeçare nga Kavaja

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More