Agjencia Zhurnal.mk.

Besart Berisha largohet nga Prishtina

Sulmuesi Besart Berisha është larguar nga FC Prishtina, raporton ekskluzivisht Insporti.

Berisha dhe Prishtina kanë arritur marrëveshje për ta shkëputur kontratën.

“Insporti” kishte raportuar ekskluzivisht për transferimin e tij te skuadra kampione në fillimin të sezonit.

Ish-reprezentuesi i Shqipërisë për shkak të lëndimit ai nuk mund të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës.

Related posts

Qeveria: Po ndërmerren të gjitha masat për ruajtjen e standardit të qytetarëve

Z.H

 ShMP “Jahja Kemal” vazhdon me traditën e pjesëmarrjes në gara të reja ndërkombëtare dhe arritjes së suksesit

Xh M

Shtrenjtohen derivatet

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More