Agjencia Zhurnal.mk.

BESA mbledh kryesinë e degës në Tetovë, diskutohet për situatën aktuale politike

Tetovë, 6 dhjetor – Lëvizja BESA sonte zhvilloi takim me kryesinë e degës së Tetovës. Në njoftimin e këtij subjekti politik në rrjetin social facebook, thuhet se në këtë takim është diskutuar mbi situatën aktuale politike dhe hapat e mëtutjeshëm.

 

“Levizja BESA sonte realizoi takim me kryesinë e degës së Lëvizjes BESA në Tetovë. Në prezencën e kryetarit të Lëvizjes BESA Bilall Kasami dhe sekretarëve Arjanit Hoxha dhe Adnan Azizi, sonte u realizua takim me kryesinë e degës së Lëvizjes BESA në Tetovë.

Duke falenderuar degën e Tetovës për fitoren e madhe të zgjedhjeve lokale, u diskutua mbi situatën aktuale politike dhe hapat e mëtutjeshëm”, thuhet në njoftimin e Lëvizjes BESA.

Në prezencën e kryetarit të Lëvizjes BESA Bilall Kasami dhe sekretarëve Arjanit Hoxha dhe Adnan Azizi, sonte u realizua…

Posted by Lëvizja BESA on Monday, December 6, 2021

Related posts

Zëvendësministri Agim Nuhiu, uron Kurban Bajramin

R Zh

Digjet një shtëpi e braktisur në Qendër të Shkupit (Video)

D V

Pa ujë një pjesë e shfrytëzuesve të Çairit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More