Agjencia Zhurnal.mk.

Bernard Challandes nesër mbanë konferencë për shtyp

“Dardanët” do të ballafaqohen me Gjeorgjinë më 2 shtator në udhëtim, pastaj me Greqinë dhe Spanjën më 5 dhe 8 shtator si vendas në stadiumin ”Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Trajneri i Kosovës Bernard Challandes do të paraqitet të hënën në një konferencë para mediave për të folur rreth ndeshjes së parë më Gjeorgjinë me fillim nga ora 11:00.

Në po të njëjtën ditë skuadra do të zhvillojë stërvitje në stadiumin ”Fadil Vokrri” në Prishtinë nga ora 19:00.

Related posts

Do të shqyrtohet propozimi i Rregullores kuvendore pas dialogut të tretë “Zhan Mone”

Xh M

Prishtina sot e zhvillon miqësoren e dytë në Mavrovë

Redaksia

U hodh shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës në konkurrencën e femrave

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More