Agjencia Zhurnal.mk.

Bernard Berisha me dhuratë speciale për trajneri e Llapit, Tahir Batatina

Ylli i Akhmat Grozny dhe Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Berisha ka qenë prezent sot në ndeshjen kontrolluese që ekipi i tij, Akhmat Grozny e zhvilloi me Llapin.

Ndeshje u mbyll me rezultat minimal 0:1 në favor të Llapit.

Berisha para ndeshjes i bëri dhuratë fanellën e tij trajnerit të ekipit tonë, Tahir Batatina, i cili poashtu i dhuroi Berishës një dhuratë simbolike, emblemën e klubit.

Trajneri Batatina e falënderoi përzemërsisht Berishën për vizitën dhe mbështetjen e tij që ka për klubet e futbollit kosovar, aty ku ai i mori hapat e parë dhe tash vazhdon të shkëlqej me paraqitjet e tij në elitën e futbollit rus.

Related posts

Kosova triumfon ndaj Armenisë me një gol të shënuar në fund të ndeshjes

Redaksia

Banorët e Matkës sot pa ujë

D V

Pamje të ndryshme nga rrahja që ‘Plisat’ i bën tifozëve italianë (Video)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More