Agjencia Zhurnal.mk.

Berisha kërcënon Bashën me përgjime: Në iPad kam regjistruar bisedat me të në zyrë!

Sali Berisha tha sot nga Shkodra se ka prova që Lulzim Bashës ndër vite i ka kërkuar dorëheqjen. Ai tha se në iPad-in e tij ka ‘dokumente’ që faktojnë se bisedat me Bashën në zyrë.

“Në këtë iPad kam shumë dokumente, që faktojnë se Lulzim Bashës i kam thënë në zyrën time shumë gjëra. Ato gjëra që keni kërkuar ju.

I kam kërkuar dorëheqjen në 2017 sepse rezultati i zgjedhjeve ishte rekordi më i zi. Por s’e kam sulmuar kurrë publikisht. Ky është gabimi im” – tha Sali Berisha në Shkodër.

Related posts

“Drafti i Ramës është serioz”/ BE konfirmon për Radio “Europa e Lirë” dokumentin për asocicacion

Xh M

Vasilika Hysi dhe Ervin Bushati kandidatë për ambasadorë në OKB dhe SHBA

Xh M

“Do ju vras të gjithë”, mesazhet kërcënuese në Facebook alarmojnë e ambasadën ruse në Tiranë

Xh M