Agjencia Zhurnal.mk.

Benaser: Ende besojmë se jemi në garë për titullin kampion

Pas një kohe të gjatë 6-mujore, mesfushori algjerian Ismael Benaser u rikthye në fushë me fanellën e Milanit  në ndeshjen ndaj Frosinone në kampionat. Ai ishte dëmtuar në gju që në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve ndaj Interit dhe tani është gati të kontribuojë për “kuqezinjtë”. Benaser dëshiron të ndihmojë Milan të rikuperojë pikët e lëna rrugës këtë sezon.

Related posts

Arda Guler po kërkon më shumë minuta se sa te Real Madridi dhe këtë e sheh te gjiganti evropian

Xh M

Xherdan Shaqiri gjen golin e parë në sezonin e ri, por Chicago Fire pëson humbje

Xh M

“Ai është i jashtëzakonshëm” – Guardiola tregon lojtarin e Man United të cilin do të donte ta kishte në ekip

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy