Agjencia Zhurnal.mk.

Bella Hadid mahnit në reklamat e para për Victoria’s Secret që nga ribashkimi me markën

Fushata e parë e Bella Hadid për Victoria’s Secret pas rregullimit të marrëdhënieve është gati.

Page Six Style mori një vështrim të parë ekskluziv në fushatën e re të gjigantit të të brendshmeve për Ditën e Shën Valentinit, e cila shfaq në pasarelë 25-vjeçaren së bashku me Adut Akech, Paloma Elsesser, Yumi Nu dhe më shumë.

Hadid iu bashkua Victoria’s Secret në fillim të dhjetorit, duke u bërë fytyra më e re e VS Collective të mbushur me yje – i cili përfshin gjithashtu Priyanka Chopra, Hailey Baldwin, Naomi Osaka dhe Megan Rapinoe, së bashku me Akech dhe Elsesser.

Foto: Victoria’s Secret

“Ajo që më magnetizoi për t’u rikthyer ishte që ata erdhën tek unë dhe më dëshmuan vërtet se, prapa skenave, Victoria’s Secret ka ndryshuar kaq drastikisht”, i tha Hadid Marie Claire  në kohën e vendimit të saj “shumë të komplikuar”.

Ajo ndërpreu lidhjet me markën në fillim të vitit 2020, duke iu bashkuar modeleve të tjera të markës që akuzuan kompaninë për “sjelljen e saj të papërshtatshme”.

Foto: Victoria’s Secret

Që atëherë, Victoria’s Secret ka punuar për të riparuar imazhin e saj, duke punësuar një sërë drejtuesesh të reja femra dhe duke krijuar një mori modelesh më të ndryshme.

Dhe ndërsa Hadid i tha Marie Claire se asaj iu deshën “pothuajse një vit e gjysmë” për të bërë një takim tjetër me kompaninë, ajo sigurisht duket e kënaqur me përpjekjet e saj për riemërtim. 

Related posts

Dafina Zeqiri reagon ndaj kritikave për bashkëpunimin me Kidën

Lea Muslija

Ronela Hajati nuk kalon në finalen e “Eurovision”, lista e plotë e shteteve që u kualifikuan

Xh M

Dua Lipa sjell poza joshëse për fansat në Instagram, duket plot stil e veshur e tëra në “Versace”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More