Agjencia Zhurnal.mk.

Bella Hadid fotografohet në Paris pak para nisjes së eventit të modës “Jacquemus”

Modelja po qëndron në Paris për javën e modës.

 

Bella, zgjodhi një veshje krejt të zezë duke iu të shmangur të brendshmeve e cila veshi një bluzë me mëngë të gjata dhe dekolte të hapur.

Ajo modeloi pjesën e sipërme të vogël me një palë pantallona të stilit lara-lara, të cilët kishin rripa rreth belit të saj të hollë.

Flokët e saj brune i la në një stil të lirë dhe mbuloi fytyrën me një maskë në përputhje me rregulloret në vend.

Bella, u aksesua me një palë syze me nuanca blu drejtkëndëshe dhe një përzgjedhje unazash të cilat ia perfeksionuan dukjen.

Related posts

Kënga “Hana” e Fifit, DJ PM dhe DJ Dagz renditet e 27-ta në botë

D V

Donaldi zbulon si qëndrojnë raportet me Pm pas përfundimit të BBV

Lea Muslija

DJ PM zbulon se mbrëmjen e parë pas daljes nga Big Brother VIP kishte fjetur në banesë te Fifi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More