Agjencia Zhurnal.mk.

Bekim Sali vazhdon vizitat derë më derë në Seravë

Shkup, 11 tetor – Kandiati i opozitës shqiptare, Bekim Sali, ka vazhduar aktivitetet e tij duke takuar qytetarët e Çairit.
“Vizitat, derë më derë, në Seravë të shtunën na mundësuan të takojmë shumë njerëz, të bashkëbisedojmë me ta dhe t’i dëgjojmë kërkesat dhe pritjet e tyre.

Gjatë një pauze kishim kënaqësi që na u bashkuan edhe dy kryetarët tanë, Afrim Gashi e Ziadin Sela. Vazhdojmë…”, ka shkruar Bekim Sali.

Related posts

Kasami viziton fshatrat e malësisë së Tetovës

Redaksia

Zaevi nga Demir Hisari: “Më e mira” sjellë ide të qartë dhe plan për zhvillim të çdo qyteti dhe të gjithë shtetit

D V

Arifi: Agjenda e gjelbër vazhdimësia e të mirës dhe forcës për punë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More