Agjencia Zhurnal.mk.

Bekim Pocesta tregon projektet për Dibrën

Shkup, 29 shtator – Në debate zgjedhore në TV21, Bekim Pocesta kandidati i ASH-AAA tregoi projektet që ka për Komunën e Dibrës nëse do të fitonte.

 

Pocesta gjatë debatit u fokusua edhe te Rruga e Arbërit. Thotë se do të mundësohet zhvillim më i fuqishëm ekonomik, duke shtuar se ekonomia është çelësi i zhvillimit të një Komune.

#BekimPocesta: Punoj e jetoj në Shkup, por jam prezent edhe në Dibër!

Posted by TV21 on Wednesday, September 29, 2021

Related posts

Kasami nga Zhelina: Ne nuk gjuajmë me armë, por “plasim” para qytetarëve projektet dhe sukseset tona

D V

Mickoski: Kur të thotë Zaevi se BE-në do të sjell në shtet, populli saktë e dinë se nuk e flet të vërtetën

D V

Mickosk: Këto zgjedhje do të përcaktojnë në çfarë drejtimi do të lëviz shteti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More