Agjencia Zhurnal.mk.

Bekim Isufi: Synimet janë të qarta, jemi të gatshëm

Trajneri Bekim Isufi ka theksuar për Gazetën “Enigma”, se e ka vlerësuar në tërësi periudhën përgatitore, duke theksuar se çdo gjë ka rrjedhë si është më së miri, pasi nuk ka pasur as lëndime.

Grupi sipas tij është mjaft i kënaqur dhe relaksuar dhe me padurim pret kampionatin e ri.

“Kemi pasur dy largime nga viti i kaluar. Jemi munduar t’i kompensojmë dhe mendoj që e kemi arritur qëllimin. Jemi mirë me grupin të cilin e kemi dhe mendoj që jemi të gatshëm. E mira është që skeleti i ekipit ka qëndruar, kështu që edhe këto ofrime që janë bërë, janë në ndihmë të filozofisë që kanë pasur këta djemë”, potencoi Isufi.

Isufi më tej ka folur edhe për synimet e KF Ballkani, të cilat sipas tij janë ato standarde, siç kanë qenë edhe dy vitet e kaluara, “atje lartë”, pasi sipas tij, ka investime në klub, ka organizim dhe nuk duhet lejuar dicka më poshtë, kështu që synimet janë të qarta.

Related posts

28 mijë denarë bonuse për punonjësit e policisë

Z.H

Shekerinska: Aleatët kanë ofruar ndihmë, deri më tani nuk ka kërkesa nga institucionet

Z.H

Bullgaria me thirrje drejtuar Maqedonisë: Duam vepra, jo fjalë boshe

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More