Agjencia Zhurnal.mk.

Behgjet Pacolli publikon foton e gruas së këshilltarit të tij që u vra në Prishtinë

Ish-presidenti Behgjet Pacolli, e ka quajtur tragjedi vrasjen e gruas së këshilltarit të tij, Naim Murseli.

Ai ka publikuar foton e çiftit, duke theksuar se ndan dhimbjen me familjen e së ndjerës, Liridonës.

“Lajm i tmerrshëm për tragjedinë në familjen e Naim Murselit.

Dhimbjen time e ndaj me familjen e të ndjerës Liridona”, shkroi Pacolli.

Ndërkaq siç ka njoftuar Policia, viktima është gjetur e vrarë brenda veturës.

Jo zyrtarisht raportohet se familja Murseli ishte cak i një plaçkitjeje.

Related posts

Një 52-vjeçar gjendet pa shenja jete në garazhat e një ndërtese

Xh M

​1 vjet nga marrëveshja e Brukselit dhe Ohrit, sfidë zbatimi i saj

Xh M

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy